Vloženo: 26.5.2022 | Zobrazeno: 9x
Run and Help pro Tadeáška M. Bylo nám potěšením se zapojit a pomoci.

Vloženo: 25.5.2022 | Zobrazeno: 19x
Run and Help pro Tadeáška M. Bylo nám potěšením se zapojit a pomoci

Vloženo: 23.5.2022 | Zobrazeno: 6x
Dětem učitelé ZUŠ představili různé hudební nástroje, jako doprovod ke zpěvu dostaly děti dřívka, bubínky, ale i triangl. Podívat se byly také o patro níže do tanečního sálu, kde si zatančily na různou hudbu.

Vloženo: 23.5.2022 | Zobrazeno: 21x
Dne 23.5.2022 se děti zúčastnily workshopu v ZUŠ Bílina. Zde jim zdejší učitelé předvedli spoustu hudebních nástrojů jako třeba bicí, klavír, trombon, zobcovou flétnu a jiné. Děti dostaly také k vyzkoušení dřívka, bubínky a triangl. Poté jsme sešli o patro níže, kde jim učitelka tance pouštěla různé druhy hudby a děti na ní tancovaly. Všichni si to moc užili a všem se workshop líbil.

Vloženo: 22.5.2022 | Zobrazeno: 16x
OZNÁMENÍ O KONÁNÍ ZVLÁŠTNÍHO ZÁPISU DO PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023 PODLE § 2 ZÁKONA Č. 67/2022 SB. (LEX UKRAJINA ŠKOLSTVÍ) Ředitel mateřské školy Lenka Zlatohlávková oznamuje místo a dobu konání zvláštního zápisu dle § 2 zákona č. 67/2022 Sb. do předškolního vzdělávání pro školní rok 2022/23:

Vloženo: 21.5.2022 | Zobrazeno: 6x
Ve středu se zúčastnily holčičky z MŠ Za Chlumem ze třídy Sluníček 24. ročníku soutěže Bořeňské čarodějnice s tématem "Podivuhodné zvíře ". Dopoledne si moc užily a odnesly si umístění na čtvrtém místě.

Vloženo: 21.5.2022 | Zobrazeno: 10x
V ZŠ Za Chlumem se ve středu 18.5. konal 24. ročník soutěže Bořeňská čarodějnice 2022 - Výtvarka za školou na téma "Podivuhodné zvíře " ( 2D, 3D). Děvčátka ze třídy Motýlků vyrobila "DUHOVÁKA" a umístila se na 1.místě. Posíláme VELKOU GRATULACI a poděkování za reprezentaci naší mateřské školy. DĚKUJEME.

Vloženo: 11.5.2022 | Zobrazeno: 17x
Vyjímečné pocity zažily děti z naší MŠ při zhlédnutí pohádky ve Sférickém kině, které k nám zavítalo. Pohádka byla promítnuta uvnitř pojízdné kupole a dětem se velmi líbila.

Vloženo: 10.5.2022 | Zobrazeno: 14x
Já skáču, ty skáčeš, oni skáčou... V pondělí dne 9.5.2022 se děti ze třídy Motýlků vydaly do "DOMEČKU" si zaskákat. Jumping, skupinové cvičení na malých trampolínách, které se stalo světovou star a trendy záležitostí, patří k těm nejzábavnějším. Pod vedením trenérky paní Věrky Ryjáčkové, která dětem předcvičovala sérii cviků za doprovodu rytmické hudby, žádná nuda nepřicházela v úvahu. Děti na trampolínách skákaly panáka, nůžky, běhaly na místě, přenášely váhu z nohy na nohu a podobně. Cviky byly snadné, žádná složitá choreografie. Posílili jsme si tak kompletně celé tělo. Skákání bylo pro děti velmi přínosné a zábavné. Všichni jsme si trampošky náramně užili a odcházeli s dobrou náladou

Vloženo: 1.5.2022 | Zobrazeno: 16x
Berušky se učí programovat - včelky Bee-Bot a skládačka Tangram děti nadchly - projekt ve spolupráci se ZŠ Za Chlumem.

Celkem: 80 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.