Vloženo: 23.6.2022 | Zobrazeno: 2x
Už jenom pár dní zbývá do konce školního roku. A tak se děti ze třídy Motýlků opět procvičily v jízdě na oblíbených flexi koloběžkách. Zručnost, pohybovou koordinaci a orientaci v prostoru při otáčení, vyhýbání se překážkám zvládly skvěle. V prostoru hřiště školní zahrady MŠ Čapkova si děti za krásného slunného počasí dopolední koloběžkohrátky náramně užily. Sportování ZDAR.

Vloženo: 22.6.2022 | Zobrazeno: 11x
Rozloučení se školním rokem po stopách indiánů Kmen Orlých per , Lapačů a kmen Rudého ohně se utkaly v souboji o území. Své síly měřily v hodu bramborou, skládání hranice, jízdy na koni a mnoho dalších disciplín. Souboj dopadl nerozhodně. Kmeny po vyčerpávajícím souboji doplnily energii zmrzlinou a poté vypluly na Stříbrné jezero hledat diamantový poklad. Tento den, ale i celý školní rok jsme si velmi užili a tímto moc děkujeme všem rodičům za spolupráci nejen při této akci. Stejně tak děkujeme za zapůjčení části rekvizit Historický Spolek Města Bíliny. Těšíme se na další spolupráci kolektiv MŠ Za Chlumem.

Vloženo: 21.6.2022 | Zobrazeno: 52x

Vloženo: 17.6.2022 | Zobrazeno: 5x
Děti ze třídy "Berušek" navštívily Zoo v Ústí nad Labem, kde se jim moc líbilo a výlet si moc užily

Vloženo: 17.6.2022 | Zobrazeno: 12x
Milý předškoláčci, přejeme vám, ať jste šťastní a spokojeni na základní škole. Ať jsou vaše dny plné radosti z úspěchů školáka a potěšení z objevování všeho nového kolem vás. V mateřské škole vás vždy moc rádi uvítáme. Těšíme se na vaše úspěchy. Věříme, že na své paní učitelky nezapomenete a přijdete se pochlubit se svými školními výsledky. Pro nás zůstanete vždy našimi malými školáčky, které rádi uvidíme. S láskou vaše paní učitelka Zuzka a celý kolektiv MŠ Za Chlumem

Vloženo: 16.6.2022 | Zobrazeno: 8x
Dnes děti ze třídy "Kytičky" navštívily zoologickou zahradu v Ústí nad Labem, kde se provezly vláčkem a pozorovaly jak se daří zvířátkům.

Vloženo: 4.6.2022 | Zobrazeno: 14x
Na Konto bariéry v Informačním centru Bílina pro Tadeáška Míchala přibyla dnes významná částka. MŠ Čapkova Bílina uspořádala pro děti běh, při kterém se vybralo 3 350 Kč. Děkujeme. Přispívat můžete až do 25.6. 2022 výstupem na radniční věž nebo uspořádáním jakékoli sportovní akce ve škole, firmě nebo s přáteli a výtěžek vložit do kasičky v IC Bílina na Konto bariéry.

Celkem: 96 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.