Kapacita

MŠ Čapkova 869, Bílina
Škola je tvořena jednopatrovou budovou panelového typu, kde jsou ve dvou
jednopatrových pavilonech umístěny čtyři prostorné a prosvětlené třídy s funkčním nábytkem,
který splňuje hygienické normy, včetně šaten i sociálního zařízení. Oba pavilony propojuje
střední provozní část, kde se nachází ředitelna, kancelář vedoucí ŠJ, prádelna, kuchyň,
sborovna, zahradní místnost, šatna provozních zaměstnanců a sklady. Maximální kapacita
školy je 100 dětí.

MŠ Za Chlumem 818, Bílina
Školní jednopatrová budova je panelového typu, kde se nachází tři prostorné a prosvětlené
třídy. V prvním podlaží se nalézá jedna třída včetně šatny a sociálního zařízení, dále ředitelna,
kancelář vedoucí ŠJ, kuchyň, sklady i provozní místnost pro zaměstnance. Další dvě třídy
společně se šatnami a sociálními zařízeními jsou umístěny ve druhém podlaží. Přičemž
maximální kapacita MŠ je 75 dětí.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.